ART / Lithographs / Litograph in colors 7528147
nr 752 8147
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Toresdotter, -88, 35/360, subject size: 68x49,
Toresdotter, -88, 35/360, motivets mått: 68x49
300
SEK 100
Monday April 9 2012
at 18:11:06
5/4 09:46:21